KONST / Litografier / Litografi 13316079
nr 1331 6079
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Segelbåt. Signerad och numrerad. Motivet: 18x14 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:58:48
300 kr
500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson